Kampioenschapen Mechelen - Lier 2019    

Van Rode bal 

Afdelingkampioen: Ere Vrijdag
Finale:

1  Janssens Tim 2 Doop Stefhane


Afdelingkampioen: Eerste Vrijdag
Finale:

1  Vanderhoeven Rony 2 Goossens Raf


Afdelingkampioen: TweedeVrijdag
Finale:

1  Appeltans Johnny 2 Verschoren Glenn


Afdelingkampioen: DerdeVrijdag
Finale:

1  Bastin Glenn 2 Verschuren Marc


Afdelingkampioen: Ere Zaterdag
Finale:

1  Ruffin Michel 2 Tops Eddy


Afdelingkampioen: Eerste Zaterdag
Finale:

1 Jacobs Gerrit 2 Van Bos Kevin

Afdelingkampioen: Tweede Zaterdag
Finale:

1 De Cooman Aldo 2 De Rademaeker Danny


Duo's Hoog Finale:

1 Castermans Danny & Van Den Zegel Erik 2 De Donder Danny & Michiels Rudy


Duo's Laag Finale:

1 Van Dijck Tony & Plisnier Xavier 2 Luckx Laura & Van Lier Nadia


Duo's Mix Finale :

1 Van Den Zegel Erik & Bauwens Marcel 2 Deschouwer Eric & Vandamme Ronald


Duo's Gemengd   Finale:

1 Ruffin Michel & Cauwenbergh Bieke 2 Rits Bea & Delporte David


Oude Glorien hoog Finale:

1 Driouche Aziz 2 Voet Patrick

Oude Glorien laag Finale:

1  Verschuren Marc 2 Vandamme Ronald


Veteranen hoog Finale:

1  Jacobs Gerrit 2 Gabarre Ramon

Veteranen laag Finale:

1 Bauwens Marcel 2 Melis Jos

Dames hoog Finale

1 Luckx Laura 2 Maeremans Wendy

Dames laag Finale

1  Van Lier Nadia 2 Ceulemans Nadine

Beloften Finale

1  Leys Nick 2 De Craecker Thomas

Open Duo's Dames Finale:

1 Rits Bea & Rits Nancy 2 Van Lier Nadia & Van Impe Elke


Finale Verbondsbeker

Peulis 3 4 3 Peulis 2


Finale Toekomstbeker

Belle Vue 2 4 2 Centrum 1


Geplaatste A reeks

1/8e
1 Luyten Daniel 1/4e A - REEKS
2 De Donder Danny De Donder Danny
3 Van den Zegel Jos Driouche Aziz 1/2e
4 Driouche Aziz   De Donder Danny
5 Aerts Hugo   Van Doorne Oscar
6 Ooms Kenny Ooms Kenny
7 Brassine Olivier Van Doorne Oscar FINALE
8 Van Doorne Oscar   2     De Donder Danny
9 De Raet Marc   1     Van den Zegel Erik
10 Serneels Louis De Raet Marc
11 Mathys Yves Mathys Yves
12 Vandevreyde Frederic   Mathys Yves
13 Van den Zegel Erik   Van den Zegel Erik
14 De Backer Alain Van den Zegel Erik 1/2e
15 Van Roy Victor Van Roy Victor
16 Van Den Broeck Johnny


Geplaatste B reeks

1/4e
1 Van Baelen Dirk 1/2e B -  REEKS
2 De Wandeleer Rudolf Van Baelen Dirk
3 De Coninck Ronny Janssens Yves FINALE
4 Janssens Yves   1     Janssens Yves
5 De Hertogh Johan   2     De Hertogh Johan
6 Sacre Christian De Hertogh Johan
7 Theeuws Bart Theeuws Bart
8 Lens Johan



Geplaatste C reeks
1/4e
1 Van De Wauwer Rony 1/2e C -  REEKS
2 Van Dyck Tony Van De Wauwer Rony
3 Verschuren Marc Verschuren Marc FINALE
4 Plisnier Xavier   1     Verschuren Marc
5 De Mol Raf   2     De Mol Raf
6 Van Gaever  Nico De Mol Raf
7 Verheyden Mitch Verheyden Mitch
8 D'Joos Karel



Geplaatste D reeks

  1/2e D -  REEKS
1 Thuymans Luc
2 Dupay Serge FINALE
  2     Dupay Serge
  1     Van Der Vliet Philip
3 Op De Beeck Eric
4 Van Der Vliet Philip