Kampioenschapen Mechelen - Lier 2018    

Van Rode bal 

Afdelingkampioen: Ere Vrijdag
Finale:

1  Driouche Aziz 2 Ruffin Michel


Afdelingkampioen: Eerste Vrijdag
Finale:

1  Doop Stephane 2 Watripont Henri


Afdelingkampioen: TweedeVrijdag
Finale:

1  Van Assche Rony 2 Goossens Raf


Afdelingkampioen: DerdeVrijdag
Finale:

1  Van Hove Ronny 2 Coosemans Rudy


Afdelingkampioen: Ere Zaterdag
Finale:

1  Ruffin Michel 2 Luytens Daniel


Afdelingkampioen: Eerste Zaterdag
Finale:

1 Vervloesem Vincent 2 Van Hove Ronny

Afdelingkampioen: Tweede Zaterdag
Finale:

1 Janssen Marco 2 De Haes Jean Luc


Duo's Hoog Finale:

1 Driouche Aziz & Van Impe Mathias 2 Castermans Danny & Peeters Joeri


Duo's Laag Finale:

1 Leys Nick & Theeuws Bart 2 Amato Angelo & Rits Nancy


Duo's Mix Finale :

1 Driouche Aziz & Ariano Massimo 2 Ruffin Michel & Van Dyck Tony


Duo's Gemengd   Finale:

1 Ruffin Michel & Cauwenbergh Bieke 2 Mathijs Yves & Rits Nancy


Oude Glorien hoog Finale:

1 Gielen Jos 2 Van Damme Willy

Oude Glorien laag Finale:

1  Wijns Willy 2 Segers Patrick


Veteranen hoog Finale:

1  Van Gaever Armand 2 Serneels Louis

Veteranen laag Finale:

1 Servranckx Francois 2 Joosten Jacky

Dames hoog Finale

1 Pouliart Sanne 2 Cauwenbergh Bieke

Dames laag Finale

1  Luckx Laura 2 Van Lier Nadia

Beloften Finale

1  Doop Luca 2 Van Impe Mathias


Finale Verbondsbeker

Peulis 2 4 3 Cosmos 1


Finale Toekomstbeker

Onder Den Toren 2 4 3 Belle Vue 2


Geplaatste A reeks

1 Driouche Aziz wv Franssen Tim
2 De Raet Marc wv Van Den Broeck Johnny
3 Gielen Jos wv Ceulemans Walter
4 De Schouwer Eric wv Ruffin Michel
5 Watripont Henri wv Beukers Marc
6 De Donder Danny wv Mathijs Yves
7 Van Damme Willy wv Doop Stephane
8 Castermans Danny wv Van Hove Ronny

1 Driouche Aziz wv De Raet Marc
2 De Schouwer Eric wv Gielen Jos
3 De Donder Danny wv Watripont Henri
4 Castermans Danny wv Van Damme Willy

1 Driouche Aziz wv De Schouwer Eric
2 Castermans Danny wv De Donder Danny

Finale
1 Driouche Aziz 2 Castermans Danny


Geplaatste B reeks

1 Joris Luc wv Van Impe Mathias
2 Luyten Stefaan wv Vranken Eddie
3 Verbruggen Swa wv Annemans Wim
4 Doop Luca wv Silvrants Luc

1 Joris Luc wv Luyten Stefaan
2 Doop Luca wv Verbruggen Swa

Finale
1 Joris Luc 2 Doop Luca


Geplaatste C reeks
1 Destrebecq Jean-Philippe wv Sanders Erik
2 Brants Rudy wv Lembrechts Kristof
3 Wijns Willy wv De Doncker Roland
4 Amato Angelo wv Vermeulen Nick

1 Brants Rudy wv Destrebecq Jean-Philippe
2 Wijns Willy wv Amato Angelo

finale
1 Wijns Willy 2 Brants Rudy


Geplaatste D reeks
1 Van Rompuy Ronald wv Busschots Andre
2 Verbraeken Johan wv Op De Beeck Eric
3 Bauwens Marcel wv Smits Eric
4 Leys Nick wv Rits Nancy

1 Verbraeken Johan wv Van Rompuy Ronald
2 Bauwens Marcel wv Leys Nick

Finale
1 Bauwens Marcel 2 Verbraeken Johan