Tornooien en Kampioenschappen  

  Provinciaal Kampioenschap antwerpen  

Zaal Den Tichel Dorpstraat 42   2845 Niel

Maandag 18/3/19 19u. A+B+C+D +Duo Hoog Woendag 20/3/19 19u. A+B+C+D +Duo Hoog
Dinsdag 19/3/19 19u. A+B+C+D +Duo Hoog Donderdag 21/3/19 19u. A+B+C+D +Duo Hoog
Zaterdag 23/3/19 10.30u Duo Gem + Oude Glorien     > > > > > > 13u. Duo Mix + Dames
Zondag 24/3/19 10.30 Finale A reeks + Duo Laag     > > > > > > 13u. B+C+D reeks + Duo Hoog

 

  Tornooi Jef Marien  

Cafe Centrum lokaal op 1 biljart

Zaterdag 9/3/19 open hoog + laag 13u & 19u
Zondag 10/3/19 open hoog + laag 13u & 19u
Zaterdag 16/3/19 1/8 finales 14u of 17u
Zaterdag 16/3/19 Stukken Tornooi 20u
Zondag 17/3/19 finale vanaf 1/4 15u

 

  De Verbondskampioenschappen M-L van 17/4/19 tot 28/4/19  

 

    Woensdag 17 April 2019      Duo's Gemengd om 19.00 uur.

    Donderdag 18 April 2019     Duo's Laag om 19.00 uur.

    Vrijdag 19 April 2019             Afdelingskampioen Vrijdag

                                                       Ere, Eerste, Tweede, Derde om 19.00 uur.

    Zaterdag 20 April 2019         Duo's Mix om 13.00 uur.

    Zondag 21 April 2019            Duo's Hoog om 13.00 uur.

    Maandag 22 April 2019        1/2 Finales Beker om  14.00 uur &

                                                       Schiftingen C- reeks om 15.00 uur.

  Dinsdag 23 April 2019           Afdelingskampioenschap Zaterdag

                                                       Ere, Eerste, Tweede om 19.00 uur.


   Woensdag 24 April 2019       Oude Gloriën en Veteranen om 15.00 uur.

   Donderdag 25 april 2019      Schiftingen B- reeks om 19.00 uur.

   Vrijdag 26 April 2019             Schiftingen A- reeks om 19.00 uur.


   Zaterdag 27 April 2019          Verbonds- en Toekomst Bekerfinales om 14.00 uur &

                                                           Schiftingen D- reeks om 15.00 uur.

 

 Zondag 28 April 2019             Individuele finales A-B-C-D  om 11.00 uur.

                                                    Alle finales van de neventornooien om 12.00 uur.

                                                    Dames individueel hoog en laag om 13.00 uur.

                                                    Jeugd en beloften om 15.00 uur.

                                                

Geen fotobeschrijving beschikbaar.
BC Enjoy Festivalhal Donkmeer Berlaere

 Kampioen van Belgie 2018  Ceulemans Benny